Series
Ratings
11
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0