Series
Ratings
59
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
IRISRated ★ 2.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 1.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 1.0