Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5