Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.5- GirlsRated ★ 4.5
GirlsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5