Movies
Ratings
251
Eagle EyeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 3.5
NextRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5