Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5