Series
Ratings
31
Why Women KillRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0