Titles you rated
LeonRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0