Titles you rated
GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0