Series
Ratings
20
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5