Series
Ratings
17
Bad GuysRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0