Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0