Movies
Ratings
58
TwentyRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Instructions Not IncludedRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5