Movies
Ratings
200
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0