Titles you rated
Sea FogRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
As OneRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0