Movies
Ratings
15 PrometheusRated ★ 5.0 PrometheusRated ★ 5.0
 Step UpRated ★ 5.0 Step UpRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 The Maze RunnerRated ★ 5.0 The Maze RunnerRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
 The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Edge of TomorrowRated ★ 5.0 Edge of TomorrowRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 TwentyRated ★ 5.0 TwentyRated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 5.0 Ode to My FatherRated ★ 5.0
 2012Rated ★ 5.0 2012Rated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0