Series
Ratings
31
Secret GardenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0