Titles you rated
Daytime Shooting StarRated ★ 5.0
MumonRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5
Platinum DataRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
NarratageRated ★ 1.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0- Peach GirlRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0