Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5