Movies
Ratings
91
MacbethRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0