Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Your Honor Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 4.0
Sick NoteRated ★ 3.5
Sick NoteRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0