Titles you rated
BloodRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 2.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0