Series
Ratings
55- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5