Titles you rated
Heart to HeartRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0