Movies
Ratings
113
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5