Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
DevilRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0