Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
GothamRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
GothamRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0