Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
Doctor Who Season 13Rated ★ 0.5
PlutoRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5