Movies
Ratings
15
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0