Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 5.0