Movies
Ratings
862
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0