Titles you rated
Padam PadamRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0