Series
Ratings
47
City HunterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0