Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5