Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Man UpRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0