Movies
Ratings
162
Inside MenRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 3.0