Movies
Ratings
177
MulanRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5