Titles you rated
Dear HeavenRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
BigRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0