Movies
Ratings
788
DuneRated ★ 4.5
Children of the SeaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
MauriceRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0