Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0