Titles you rated
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0