Movies
Ratings
30
The HelpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0