Series
Ratings
53
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0