Movies
Ratings
26
Architecture 101Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5