Series
Ratings
43
Another Miss OhRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0