Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5