Movies
Ratings
606
Dark NunsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5