Series
Ratings
47
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Dr. JinRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.0
Lunch QueenRated ★ 1.0
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0