Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0