Movies
Ratings
62
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0